درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
19 شهریور 1396

عید سعید غدیر خم

بسم الله الرحمن الرحیم

الْيَوْمَ يَئِسَ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ دينِكُمْ فَلا تَخْشَوْهُمْ وَاخْشَوْنِ الْيَوْمَ اكْمَلْتُ لَكُمْ دينَكُمْ وَاتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتى وَرَضيتُ لَكُمُ الْاسْلامَ ديناً

 

فرارسیدن هجدهم ذی الحجه، عید سعید غدیر خم هنگامه طلوع آفتاب ولایت و امامت و روز اتمام دین ونعمت را تبریک عرض می کنم. عید غدیر نشانه حرکت و پیمودن مسیری است که پیامبر گرامی اسلام ( ص ) از روزهای غربت شعب ابی طالب تا فتح مکه آغاز کرد و با غدیر خم آن را بر امت اسلامی تکمیل نمود. بی شک غدیر ، تجلّی اراده خداوند، مکمّل باور ما و نقطه تأمّلی در تاریخ است. حفظ و غنای این میراث بزرگ گام نهادن در مسیر عدل علوی و پاسداری از آن است. مفتخریم در این عید باشکوه اعلام کنیم  شرکت سنگ آهن گهرزمین در سایه توجهات حضرت حق و با عنایات ویژه حضرت ولیعصر ( عج ) در پرتو فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش برای استقلال اقتصادی کشور و توجه ویژه به اقتصاد مقاومتی با حمایت های بی دریغ دولت تدبیر و امید توانسته است ظرف مدت یک سال درحد ظرفیت اسمی از خطوط کنستانتره بهره برداری و ماه گذشته با تولید دو تن کنسانتره، رکورد بی سابقه و جدیدی را در تولید ملی این فرآوری به ثبت برساند. این مهم در سایه همدلی سهام داران و هیات مدیره محترم و تلاش گران عرصه اقتصاد مقاومتی و تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر مدیران، پرسنل و کارکنان محترم و همچنین زحمات پیمانکاران مجموعه محقق گردیده است.

اینجانب ضمن عرض تبریک مجدد این عید بزرگ به همه عزیزان از  خداوند متعال آرزوی توفیقات روزافزون کشور و جامعه اسلامی برای رسیدن به ارزش های اسلامی و همچنین دستاوردهای اقتصادی را دارم.

و من الله التوفیق

علی اکبر پوریانی