درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
16 آبان 1395

بازدیدمدیرعامل شرکت توسعه معادن و فلزات از معدن و کارخانجات شرکت سنگ آهن گهر زمین

بازدیدمدیرعامل شرکت توسعه معادن و فلزات از معدن و کارخانجات شرکت سنگ آهن گهر زمین

مهندس عصاری از مجموعه معدن و کارخانجات شرکت سنگ آهن گهرزمین بازدید به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن گهر زمین مدیرعامل محترم شرکت توسعه معادن و فلزات و هیئت همراه از شرکت سنگ آهن گهر زمین بازدید نمودند. در این بازدید آقای پوریانی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهر زمین ایشان را در جریان اهم فعالیتهای صورت پذیرفته در این شرکت قرار دادند.

در ابتدای بازدید جناب آقای پوریانی مدیر عامل شرکت به تشریح اهم فعالیتهای صورت پذیرفته طی 3 سال گذشته پرداخته و به برخی از چالشهای پیش روی این شرکت اشاره نمودند.در این بازدید جناب آقای پوریانی از واگذاری آنومالی شماره 3 به شرکت گهر زمین به مدت 25 سال خبر دادند و از روند این واگذاری توضیحاتی را ارائه نمودند.

 مدیرعامل گهرزمین در ادامه با اشاره به تلاش های صورت گرفته در خصوص بهینه سازی معدن افزودند تمهیداتی در خصوص استفاده از ماشین آلات با تکنولوژی روز با ظرفیت مناسب جهت تولید سالانه 15 میلیون تن سنگ آهن و 60 میلیون تن باطله برداری در مرحله مطالعه، بررسی  و اقدام می باشد.

آقای پوریانی در ادامه توضیحات خود استفاده از ماشین آلات مانند دامپتراک با ظرفیت 150 تن، شاول با ظرفیت 13 متر مکعب ، اکسکواتر جهت باطله برداری و آماده سازی و همچنین انجام عملیات اکتشاف تکمیلی مطالعات پایداری شیب (ژئوتکنیک) و هیدروژئولوژی (آّبشناسی) در معدن سنگ آهن شماره 3 گهر زمین در حال انجام می باشد.

 در ادامه جناب آقای مهندس عصاری از دو خط تولید کنسانتره شرکت سنگ آهن گهر زمین نیز بازدید نمودند.

در این بازدید آقای مهندس عصاری ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در مجموعه گهرزمین اظهار داشتند: " در خصوص زیرساختهای مورد نیاز شرکت از قبیل تأمین آب و حمل ریلی و جاده­ای، این دو مسئله مهم و حیاتی را به طور مستقل و به جد پیگیری نمایید، زیرا در صورت عدم تامین آب تمامی زحمات بی نتیجه خواهد ماند.

مهندس عصاری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیران، کارشناسان، مهندسان و کارکنان خطوط، در خصوص بهره­برداری از خطوط کنسانتره، بر بهینه­سازی روش بهره برداری به منظور افزایش نیز تأکید کردند.