درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
14 مهر 1395

حضور نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی در شرکت سنگ آهن گهرزمین

نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی در محل شرکت سنگ آهن گهرزمین حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی شرکت در این نشست که با حضور مهندس صدرهاشمی، رئیس کمیسون اقتصادی مجلس، نمایندگان استان کرمان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین و تعدادی از مسئولان محلی برگزار گردید، مهندس پوریانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تاکید ایشان بر جایگزینی بخش معدن به جای صنعت نفت، اقدامات و تحولات اخیر این شرکت را به اطلاع حاضرین در جلسه رسانید.

وی با اشاره به روشهای نوین معدنکاری و تولید و استخراج و تلاش شرکت جهت بهره برداری از این روشها، از نیاز شرکت به حمایت بیشتر سرمایه گذاران و بانکها سخن گفت. وی با اشاره به توانمندی های مجمع نمایندگان استان کرمان خصوصاً رئیس محترم کمیسون اقتصادی از نمایندگان خواست با عنایت به نقش مهم شرکت در توسعه استان، حمایتهای خود از این شرکت را افزایش دهند.

در این نشست صمیمی، دکتر پورابراهیمی نماینده محترم مردم کرمان ضمن سپاس از میزبانی شرکت سنگ آهن گهرزمین، از فراهم آوردن مجموعه ای از طرح های توسعه ای به میزان بیش از 25 میلیارد دلار سخن گفت و تاکید کرد بخشی از این سرمایه گذاری ها می تواند در فازهای توسعه ای شرکت سنگ آهن گهرزمین صورت پذیرد.

آقای حسن پور نماینده محترم مردم سیرجان و بردسیر نیز به نگاه مشارکتی و مردمی در حوزه اقتصاد اشاره کرد و از لزوم مشارکت بیشتر مردم در حوزه اقتصاد سخن گفتند. ایشان همچنین از شروع اقدامات جهت رفع مشکلات کمبود آب صنعتی در کارخانجات شهرستان سیرجان سخن گفتند.

نمایندگان جنوب استان کرمان همچنین با اشاره به پتانسیل صنعتی این منطقه مطالعه هر چه سریعتر در جهت گشترش شرکت سنگ آهن گهرزمین و گل گهر در منطقه شدند که مقرر گردید با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت این اقدامات صورت پذیرد.