درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
12 اردیبهشت 1395

مراسم بزرگداشت روز زن و مرد

مراسم بزرگداشت روز زن و مرد

به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن گهرزمین، روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه مراسم بزرگداشت روز زن و مرد در سالن کنفرانس دفتر مرکزی این شرکت با حضور آقای پوریانی مدیرعامل شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم آقای دلاوریان مدیر حوزه مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل ضمن عرض خیر مقدم به همکاران و تشکر از حضور آنان در این مراسم به توصیف جایگاه والای امیرالمومنین امام علی ( ع ) و حضرت فاطمه زهرا پرداختند. ایشان هدف از برگزاری چنین برنامه هایی را شناخت مناقب و شخصیت این بزرگان و نصب العین قرار دادن سیره عملی زندگی آنها دانستند. آقای دلاوریان در انتها ضمن اشاره به وضعیت جدید پیش آمده برای معدن گهرزمین و تعیین و تکلیف آن توسط دولت تدبیر و امید، وضعیت جدید را نتیجه زحمات شبانه روزی آقای پوریانی دانستند و ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به ایشان؛ موفقیت های روزافزونشان را از خداوند متعال خواستار شدند.

در ادامه این مراسم آقای پوریانی مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین سخنان خود را با تبریک فراسیدن سال نو و میلاد بزرگ امام علی ( ع ) و حضرت فاطمه زهرا ( س )  آغاز کردند. ایشان ضمن اشاره به موفقیت های سال گذشته شرکت اظهار داشتند: در سال گذشته به لطف خداوند متعال توانستیم از خطوط یک و دو تولید کنسانتره بهره برداری کنیم. در همین سال با عنایت حضرت ولی عصر ( عج ) موفق به فروش مناسب محصولات خود شدیم و علی رغم تمام مشکلاتی که در حمل و نقل داشتیم توانستیم هم در بحث بارگیری زمینی و هم در زمینه بارگیری کشتی رکورد شکنی کنیم. تمام این موفقیت ها را مرهون همکاری و همدلی همه همکاران هستیم. ایشان در ادامه با اشاره به عملیات معدن کاری منحصر به فرد در شرکت سنگ آهن گهرزمین اظهار داشت: این حجم از عملیات معدن کاری در کشور بی سابقه است و انشاءالله در سال آینده 75 میلیون تن عملیات معدن کاری خواهیم داشت. مدیرعامل شرکت گهرزمین همچنین با اشاره به موفقیت اخیر و قرار گرفتن نام شرکت گهرزمین در ردیف شرکت های چادرملو و گل گهر و حل مشکل بهره برداری از آنومالی شماره 3 که به همت دولت تدبیر و امید به سرانجام رسید گفت: بحمدالله با تلاش های همه جانبه در تاریخ بیست و دوم فروردین ماه معدن به مدت 25 سال توسط هیات دولت واگذار شد. ایشان در پایان صحبت های خود با اشاره به برنامه های امسال این شرکت اظهار کرد: در سال جاری طرح طبقه بندی مشاغل و همچنین پرداخت بدهی های بانکی شرکت را در اولویت های کاری خود قرار دادیم.

در ادامه این مراسم آقای مهندس رحیمیان قائم مقام شرکت و آقای صالح معاونت مالی و پشتیبانی نیز ضمن عرض تبریک سال نو و میلاد ائمه معصومین، گزارشی از فعالیت های سال گذشته ارائه کردند.

در انتهای این مراسم آقای پوریانی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از پرسنل شرکت تجلیل به عمل آورد.