درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
11 بهمن 1394

مراسم معارفه مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست شرکت سنگ آهن گهر زمین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن گهرزمین ، صبح امروز در محل سایت شرکت جلسه ای با حضور مدیریت محترم عامل آقای پوریانی و مدیران ارشد شرکت برگزار شد. در این مراسم آقای سلیمان زاده معاون بهره برداری پس از خیر مقدم به مدیر عامل و سایر مدیران شرکت گزارشی از وضعیت موجود سایت ارائه نمودند و اظهار امیدواری کردند که با هماهنگی هم بتوانید در پیشبرد اهداف شرکت موفق بشویم .

سپس در این جلسه آقای پوریانی ضمن تبریک به مناسبت صادرات اولین محموله صادراتی شرکت از تمامی کارگران و مدیران که در این موفقیت سهیم بوده­اند، تشکر و قدردانی نموده و خاطر نشان کردند : مجموعه شرکت گهر زمین نهال نوپایی است که به سرعت در حال رشد و شکوفایی است و در آینده سهم بزرگی در رشد و شکوفایی اقتصاد خواهد داشت.

ایشان سپس با معرفی آقای سید شجاع الدین گلسرخی باعنوان مدیر ایمنی بهداشت و محیط زیست ضمن برشمردن سوابق اجرایی نامبرده اظهار داشت وی یکی از رزمندگان دفاع مقدس بوده اند و بعد از جنگ هم در مسئولیت های مختلف کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته اند و از مدیران خواست همکاری لازم را با ایشان داشته باشند .

 سپس آقای گلسرخی مدیر ایمنی بهداشت و محیط زیست ضمن تشکر و قدردانی از مدیر عامل در خصوص اهمیت موضوع کاری خود تاکید کرد که همه باید با هم همکاری کنیم تا بتوانیم در جهت حفظ اعتبار شرکت وانجام وظیفه شرعی ودینی خود تلاش ویژه کنیم و لازمه تحقق برنامه های HSE را اولا آموزش و سپس اجرای برنامه ها با جدیت اعلام نمود .