درحال بارگزاری

جزئیات خبر

Image
23 آذر 1394

دیدار مدیران شرکت اتوتک و گهرزمین

ظهر روز چهارشنبه در هوای سرد زمستانی تهران سالن کنفرانس دفتر مرکزی شرکت سنگ آهن گهرزمین میزبان یک گفتگوی گرم و صمیمی بود. مدیران ارشد شرکت اتوتک آلمان با حضور در دفتر مرکزی و دیدار با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سنگ آهن گهرزمین به بیان دغدغه ها و دیدگاه های خود به منظور پیشرفت پروژه خط تولید کنستانتره پرداختند.

 

آقای پوریانی مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین ضمن عرض خیر مقدم اظهار داشت: امیدوارم در طول اقامت خود در ایران اوقات خوشی را سپری کرده باشید. ما در حال گذار از دوران تحریم هستیم و افق های روشنی را پیش روی خود می بینیم. با توجه به حوادثی که در کشور سوریه اتفاق افتاد، خانم مرکل صدراعظم آلمان برخورد سخاوتمندانه ای با پناهجویان سوری داشت و این مایه مباهات است. همچنین موضع گیری دولت آلمان در خصوص قاچاق نفت توسط داعش یک اظهار نظر بسیار هوشمندانه بود که جای تجلیل بسیار دارد.

آقای پوریانی ضمن ایجاد تمایز بین کشور آلمان با سایر کشورهای اروپایی گفت: ما کشور آلمان را جدای از سایر کشورهای اروپایی میدانیم و به همین دلیل است که این تکنولوژی را پذیرفته ایم.

ایشان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت اتوتک اظهار داشت: با توجه به وضعیت تحریم کشور ما، انتظار برخوردی بهتر داشتیم. مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین ضمن اشاره به وضعیت پیشرفت پروژه بیان داشت: در حال حاضر طبق برنامه ریزی صورت گرفته 50 درصد از برنامه زمان بندی شده عقب هستیم . اما در خصوص پرداخت بدهی ها نیز باید بگویم که پس از آنکه به تولید دست یافتیم آمادگی لازم را جهت فروش محصولات در ازای بدهی ها معوقه را خواهیم داشت.