شرکت برسو

انجام موفق هر پروژه ای، خصوصا با تکنولوژی برتر، نیاز به دانش فنی روز، نیروی انسانی متخصص و مهم تر از همه سیستم کارآمد دارد.در دنیای معاصر مدیریت پروژه با صرف دقت زیاد، آموزش مداوم و دانش و تجربیات مرتبط امکان پذیر می گردد. و این همه موجب تضمین موفقیت کار و مطابقت دستاوردها با انتظارات در حداقل زمان ممکن می باشد. از سوی دیگرپارامترهای سرعت، هزینه و کیفیت همواره به آسانی در کنار هم نمی نشینند. از این رو حضور یک سازمان حرفه ای در کنار سایر ذینفعان، برای بدست آوردن مناسب ترین نتیجه /دستاورد ضروری است.

شرکت مهندسی برسو به عنوان مشاور پروژه‌های صنعتی تجربه موفق اجرای پروژه‌های مختلف را دارد و توانسته است اعتماد و قبول همکاری شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی را در اجرای پروژه‌ها کسب نماید. انجام متعهدانه و کارشناسانه، دقت همراه با سرعت، امانتداری و صحت در اجرای کار، رویکرد سیستمی و تأکید بر کنترل کیفیت، خط مشی اساسی فعالیت‌های شرکت است.

تاريخچه

شرکت مهندسی برسو به عنوان مشاور پروژه های صنعتی در سال 1372 تأسیس شد و در حال حاضر به عنوان یکی از شناخته شده ترین شرکت های مهندسین مشاور معتبر طرحها و پروژه های زیربنایی صنعتی کشور مطرح می باشد.دو ساختمان مرکزی ستادی در تهران و شعبات و دفاتری درشهرهای کشور دارد و در مجموع با همکاری حدود 250نفر سرمایههای انسانی متخصص و با تجربه، شرکت توانسته است نقش موثری در تحقق اهداف طرح ها و پروژه های زیربنایی صنعتی کشور ایفا نماید. ما از مراحل آغازین طرح ها و پروژه ها تامراحل پایانی آنها و همچنین در دوران بهره برداری در کنار کارفرمایان و مشتریان خود قرار گرفته و آنان را یاری می نماییم.

ورود به سایت

گهرزمین

دفتر مرکزی : تهران - بلوار آفریقا - بلوار آرش غربی - شماره 12 
کدپستی:1917744531
تلفن:57623-021
فکس:88664033-021
کارخانه : سیرجان - کیلومتر 50 جاده شیراز 
صندوق پستی:571-78185 
تلفن:41526000-034
فکس:41526999-034

خبرنامه (رونوشت)

برای اطلاع از آخرین خبرها و بروز رسانی ها
آدرس ایمیل خود را در خبرنامه ی سایت ثبت نمایید .